Hamilelik Belirtileri ve Rüyada Hamile Görmek

hamilelik belirtileri rüyada hamile görmek
hamilelik belirtileri rüyada hamile görmek

Rüyada Hamile Görmek

Rüyalar, bazen bilinçaltımıza yerleşen olayların doğal bir sonucu olarak, bazen de gerçek hayata dair gelecekle ilgili bazı haberler veren uyku durumudur. Bazı rüyalar, gerçek hayatta birebir yaşadığımız olaylar şeklinde görülürken, bazı rüyalar da hayatımızda hiç yaşamadığımız olay ya da tanımadığımız kişilerle ilgili olabilir. Herkes hemen hemen her uykuda rüya görür. Gerçek hayatta gerçekleşmesi ümit edilen olaylar varsa ve bu duruma ilişkin bir rüya görülmüşse, istenen olayların gerçek hayatta gerçekleşeceğine dair umut hissedilmektedir. Hamilelik belirtileri,  Rüyada hamile görmek, en çok araştırılan rüyalardan birisidir.

Rüyada görülen hamilelik, rüyayı gören kişinin durumuna göre bazen gerçek bir hamilelik bazen de hamilelik kadar mutluluk verici bir olay şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada hamilelik görmek, eğer rüyayı gören evli bir kadınsa gerçekten bir hamilelik söz konusu olabilir. Ancak, hamilelik durumu yoksa rüya, çekilecek bazı sıkıntılardan sonra rüya sahibinin refaha ulaşacağına delalettir.

Rüyasında hamile olduğunu gören kişi gerçekten hamileyse, hamileliği çok rahat ve sorunsuz geçecek diye yorumlanmaktadır. Bir genç kızın rüyasında kendini hamile görmesi ya da genç bir kızı rüyada hamile olarak görmek, sevinçli haberlere, katlanarak artacak kazanca yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek

rüyada bebek görmek
rüyada bebek görmek

Evli bir kadının, rüyasında başka bir kadını ya da genç bir kızı hamile görmesi, gerçek hayatta hamile olabileceğine dair haber verebilir. Hamilelik kadar, rüyada bebek görmek de farklı şekillerde yorumlanan ancak genel anlamda, hayırlara vesile olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada bebek görmek her zaman hayra, mutlu ve neşeli haberler alınacağını gösterir. Rüyasında hamile kadının karnının sürekli büyüdüğünü görmek… Ve en sonunda da kadının doğum yaptığını görmek şu şekilde yorumlanır: Gerçek yaşamda birbiri ardına gelecek sıkıntılar bir süre sonra aniden biteceğine işarettir.

İlk başta bazı sıkıntılı durumlar yaşansa da, sonucunun iyi olacağı, güzel haberler ve hayırlı kazançlarla kişinin mutluluğunun artacağı, rüyada hamilelik görmekle ilgili olarak, rüya tabircilerinin ortak yorumlarındandır.

Rüyaların gerçek hayatın habercisi olup olmadığı, her rüyanın gerçekten çıkıp çıkmadığı her daim merak edilen konuların başında gelmektedir. Birçok kişi, gördüğü rüyaların çoğu zaman çıktığını iddia etse de, her rüyanın mutlaka çıkacağına dair bir kesinlik tabi ki yoktur.

Yani rüyada hamilelik görmek, her zaman gerçek yaşamda bir hamilelik olduğunun göstergesi olmayabilir. Çünkü, rüyayı gören kişinin sosyal statüleri çok farklıdır. Bu durum, rüyaların tabir edilmesinde en önemli etkendir.

Rüyada Gebe / Hamile Kadın Görmek

rüyada hamile görmek
rüyada hamile görmek

Gerçek hayatta hamile kalmak isteyen, rüyasında da hamile olduğunu gören birçok kişi, hamilelik belirtileri ilk ne zaman başlar diye merak etmekte ve rüyasının gerçek olup olmayacağına dair araştırma yapmaktadır. Aslında hamilelik belirtileri, hamileliğin gerçekleşmesinden hemen sonra başlamaktadır.

Hamilelik Belirtileri Olarak Rüya…

Bu belirtileri yaşayan ve rüyasında da hamile olduğunu gören kişinin, gerçek hayatta hamile olma ihtimali kesin olmasa da vardır. Yani rüyada hamilelik görmek gerçek bir hamilelik belirtisi olabilir de olmayabilir de. Eğer bir hamilelik yoksa bu rüya daha çok, kişinin hayatta şansının döneceğine işaret eder. Belirli bir dönem sorunlar yaşasa da, en sonunda rahatlayacağına işarettir. Rüyada hamile olarak görülen kişinin, yaşı ve cinsiyeti de, rüya tabir edilirken göz önünde bulundurulmaktadır. Bazen rüyada bir erkeğin hamile olduğu da görülebilmektedir.

Bir erkeği rüyasında hamile olarak gören kişi, gerçek hayatta birtakım zorluklar yaşar. Bu rüya, rüya sahibinin yanlış işlerle uğraştığına ya da hayırsız insanlarla belirli başlı sorunlar yaşayacağına dair yorumlanır. Bir genç kızı rüyada hamile olarak görmek ise, en hayırlı tabir edilen rüyalar arasında yer alır.

Rüyasında genç bir kızın hamileliğini gören kişi eğer evliyse gerçekten hamile olma ihtimali vardır.  Ya da hamileyse sorunsuz bir hamilelik geçirir. Rüya sahibi bekarsa, hayatta şansı hep açık olur ve istediği gibi bir evlilik yapar.

Kısaca rüyada hamilelik görmek, bazı durumlarda gerçek hayatta bir hamileliğin belirtisi olabilir. Onun haricinde ise, güzel haberlere, hayırlı bir ömre, sıkıntılardan kurtulmaya ve güzel işler yapmaya işarettir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here