1 Adet Kurabiye Kaç Kalori?

1 tane kurabiye kaç kalori
1 tane kurabiye kaç kalori

Kurabiye Kaç Kalori?

1 adet kurabiye kaç kalori? Kurabiye kaç kalori? 1 tane tatlı kurabiye kaç kalori? Ev yapımı kurabiye kaç kalori? Bir adet anne kurabiyesi kaç kalori? Üzümlü ev kurabiyesi kaç kalori? Tahinli kurabiye kaç kalori? Elmalı kurabiye kaç kalori? Portakallı kurabiye kaç kalori? Çikolatalı kurabiye kaç kalori? Un kurabiyesi kaç kalori? Tuzlu kurabiye kaç kalori? 1 adet pudingli kurabiye kaç kalori? Starbucks cookie kurabiye kaç kalori? Çatlak kurabiye kaç kalori? 1 adet pekmezli kurabiye kaç kalori? Yulaflı kurabiye kaç kalori? Kurabiye kalorisi hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz… İşte detaylar…

1 Tane Tatlı Kurabiye Kaç Kalori?

7 cm çapında orta boy 1 tane tatlı kurabiye kalorisi yaklaşık olarak 65 kaloriye (kcal) denk gelmektedir. 100 gr ağırlığında tatlı kurabiye kalorisi ise yaklaşık olarak 470 kalori (kcal) şeklinde hesaplanmaktadır.

Ev Yapımı Kurabiye Kaç Kalori?

  • 1 adet küçük boy ev yapımı kurabiye kalorisi yaklaşık olarak 25 kalori (kcal) değerindedir. İçeriğinde 1 gr yağ, 0.30 gr protein ve 3.5 gr karbonhidrat bulunur.
  • 1 adet orta boy ev yapımı kurabiye kalorisi de ortalama olarak 51 kalori (kcal) değerindedir. İçeriğinde 2.15 gr yağ, 0.61 gr protein ve 7.2 gr karbonhidrat bulunmaktadır.
  • 1 adet büyük boy ev yapımı kurabiye kalorisi ise yaklaşık olarak 70 kalori (kcal) değerindedir. İçeriğinde 3 gr yağ, 0.80 gr protein ve 10 gr karbonhidrat vardır.

Bir Adet Anne Kurabiyesi Kaç Kalori?

5 cm çapında bir adet küçük boy anne kurabiyesi yaklaşık olarak 45 kalori (kcal) değerinde enerjiye sahiptir. Bir küçük boy anne kurabiyesi içerisinde bulunan besin değerleri ise 2 gr yağ, 0.5 gr protein ve 6 gr karbonhidrat şeklinde sıralanmaktadır.

30 gr ağırlığında bir porsiyon anne kurabiyesi ise 150 kalori (kcal) değerinde enerji içerir. Bir porsiyon anne kurabiyesi içerisinde bulunan besin değerleri 7 gr yağ, 1.80 gr protein ve 20 gr karbonhidrat olarak hesaplanmıştır.

Üzümlü Ev Kurabiyesi Kaç Kalori?

10 gr ağırlığında bir tane üzümlü ev kurabiyesi yaklaşık olarak 50 kalori (kcal) değerindedir. 100 gr ağırlığında üzümlü ev kurabiyesi ise ortalama olarak 450 – 500 kalori (kcal) aralığında enerji içermektedir.

Tahinli Kurabiye Kaç Kalori?

tahinli kurabiye kaç kalori
tahinli kurabiye kaç kalori

100 gr tahinli kurabiye yaklaşık olarak 565 kalori (kcal) enerji içerir. 100 gr tahinli kurabiye içeriğindeki besin değerleri 40 gr yağ, 15 gr protein ve 45 gr karbonhidrat şeklinde hesaplanmaktadır. Küçük boy 1 adet tahinli kurabiye kalorisi 45 (kcal), orta boy tahinli kurabiye kalorisi 55, büyük boy tahinli kurabiye kalorisi ise 65 kalori (kcal)  değerinde enerji içermektedir.

Elmalı Kurabiye Kaç Kalori?

elmalı kurabiye kaç kalori
elmalı kurabiye kaç kalori

1 adet elmalı kurabiye kalorisine baktığımızda yaklaşık olarak 113 kaloriye (kcal) denk geldiğini görmekteyiz. 1 adet elmalı kurabiye içerisinde bulunan besin değerleri 5 gr yağ, 2 gr protein ve 15 gr karbonhidrat olarak belirlenmiştir.

Portakallı Kurabiye Kaç Kalori?

portakallı kurabiye kaç kalori
portakallı kurabiye kaç kalori

100 gr portakallı kurabiye kalori değeri yaklaşık olarak 525 kalori (kcal) şeklinde hesaplanmaktadır. 100 gr portakallı kurabiye içeriğinde 28 gr yağ, 7 gr protein ve 62 gr karbonhidrat vardır.

Çikolatalı Kurabiye Kaç Kalori?

çikolatalı kurabiye kaç kalori
çikolatalı kurabiye kaç kalori

6 cm çapında bir adet çikolatalı kurabiye kalorisi incelendiğinde 78 kalori (kcal) enerji içerdiği görülmektedir. İçeriğinde bulunan besin değerleri 5 gr yağ, 1 gr protein ve 10 gr karbonhidrat olarak hesaplanmaktadır.

Ev Yapımı Çikolatalı Kurabiye Kaç Kalori?

6 cm çapında ev yapımı bir adet çikolatalı kurabiye kalorisi incelendiğinde ise 68 kalori (kcal) enerji içerdiği görülmektedir. Ev yapımı çikolatalı kurabiye içeriğinde bulunan besin değerleri 3 gr yağ, 0.7 gr protein ve 8 gr karbonhidrat olarak belirlenmiştir.

Un Kurabiyesi Kaç Kalori?

un kurabiyesi kaç kalori
un kurabiyesi kaç kalori

1 adet un kurabiyesi kalori açısında incelendiğinde yaklaşık olarak 72 kaloriye (kcal) denk geldiği görülmektedir. 1 adet un kurabiyesi içeriğinde bulunan besin değerleri 3.5 gr yağ, 0.6 gr protein ve 10 gr karbonhidrat şeklinde hesaplanmıştır.

45 gr ağırlığında bir porsiyon un kurabiyesi kalorisi ise yaklaşık olarak 215 kalori (kcal) enerji içermektedir. Bir porsiyon un kurabiyesi içinde bulunan besin değerleri 11 gr yağ, 1.75 gr protein ve 30 karbonhidrat olarak hesaplanmaktadır.

Cevizli Kurabiye Kaç Kalori?

Bir porsiyon cevizli kurabiye yaklaşık olarak 320 kaloriye (kcal) denk gelmektedir. Bir adet cevizli kurabiye 55 kalori (kcal) değerinde enerji içermekteyken, iki tane cevizli kurabiye kalorisi ise yaklaşık olarak 110 – 120 kalori (kcal) aralığındadır.

Tuzlu Kurabiye Kaç Kalori?

tuzlu kurabiye kaç kalori
tuzlu kurabiye kaç kalori

1 adet tuzlu kurabiyenin ortalama kalori değeri yaklaşık olarak 90 kalori (kcal) şeklinde hesaplanmıştır. 1 adet tuzlu kurabiye içeriğindeki besin değerleri 4.5 gr yağ, 1.90 gr protein ve 11 gr karbonhidrat şeklinde sıralanmaktadır.

1 Adet Pudingli Kurabiye Kaç Kalori?

25 gram ağırlığında olan 1 adet pudingli kurabiye yaklaşık olarak 125 kalori (kcal) değerinde enerji içermektedir.

Starbucks Cookie Kurabiye Kaç Kalori?

Çikolatalı ve glutensiz 1 adet Starbucks kurabiye kalorisine bakalım şimdi de… 100 gr Starbuck kurabiye kalorisi yaklaşık olarak 460 kalori (kcal) değerinde enerji içermektedir. İçeriğindeki besin değerleri 20 gr yağ, 6 gr protein ve 60 gr karbonhidrat şeklinde sıralanmaktadır.

1 adet Starbucks kurabiye kalorisi ise yaklaşık olarak 45 kalori (kcal) enerji ihtiva eder. İçeriğindeki besin değerleri ise 2 gr yağ, 0.6 gr protein ve 6 gr karbonhidrat şeklindedir.

Çatlak Kurabiye Kaç Kalori?

Büyük boy 1 adet çatlak kurabiye kalorisine baktığımızda yaklaşık olarak 105 kaloriye (kcal) denk geldiği görülmektedir.

1 Adet Pekmezli Kurabiye Kaç Kalori?

100 gr pekmezli kurabiye kalori değeri açısından incelendiğinde yaklaşık olarak 430 kaloriye (kcal) denk geldiği görülmektedir. İçeriğindeki besin değerleri ise 13 gr yağ, 5 gr protein ve 74 gr karbonhidrat şeklinde hesaplanmaktadır.

Büyük boy 1 adet pekmezli kurabiye kalorisi ortalama olarak 43 kalori (kcal) enerji içermektedir. İçerdiği besin değerleri 1.5 gr yağ, 0.3 gr protein ve 8 gr karbonhidrat şeklinde belirlenmiştir.

Yulaflı Kurabiye Kaç Kalori?

  • 5 cm çapında küçük boy yulaflı kurabiye kalorisi yaklaşık olarak 29 kaloriye (kcal) denk gelmektedir. İçeriğinde 1.15 gr yağ, 0.35 gr protein ve 4 gr karbonhidrat bulunur.
  • 7 cm çapında orta boy yulaflı kurabiye kalorisi de yaklaşık olarak 60 kaloriye (kcal) denk gelmektedir. İçeriğinde 2.70 gr yağ, 0.8 gr protein ve 9 gr karbonhidrat bulunmaktadır.
  • 9 cm çapında büyük boy yulaflı kurabiye kalorisi de yaklaşık olarak 115 kaloriye (kcal) denk gelmektedir. İçeriğinde 5.70 gr yağ, 1.40 gr protein ve 17.5 gr karbonhidrat vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here