1 Tane Bisküvi Kaç Kalori?

1 tane bisküvi kaç kalori
1 tane bisküvi kaç kalori

Bisküvi Kaç Kalori?

Bisküvi kaç kalori? 1 tane pötibör bisküvi kaç kalori? Tam buğdaylı bisküvi kaç kalori? Eti tutku bisküvi kaç kalori? Ülker 1 adet biskrem bisküvi kaç kalori? 1 tane kremalı bisküvi kaç kalori? Eti burçak bisküvi kaç kalori? Torku kremalı bisküvi kaç kalori? Eti kakaolu bisküvi kaç kalori? Eti form yulaflı bisküvi kaç kalori? Ülker hanımeller bisküvi kaç kalori? Eti burçak sütlü kremalı bisküvi kaç kalori? Eti finger bisküvi kaç kalori? Eti negro bisküvi kaç kalori? Ülker ikram bisküvi kaç kalori? Ülker çizi peynirli bisküvi kaç kalori? Ülker saklıköy bisküvi kaç kalori? Ülker taç kraker bisküvi kaç kalori? Oreo bisküvi kaç kalori? Bisküvi kalorisine dair merak edilen tüm detayları yazı içeriğinde bulabilirsiniz…

Ülker Pötibör Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr ülker pötibör bisküvi kalorisi yaklaşık olarak 455 kalori (kcal) değerindedir. İçeriğinde bulunan yağ miktarı 13.5 gr, protein miktarı 8 gr ve karbonhidrat miktarı ise 78 gram olarak hesaplanmıştır.

Tam Buğdaylı Bisküvi Kaç Kalori?

1 adet küçük boy (4 cm çapında) tam buğdaylı bisküvi kalorisi yaklaşık olarak 45 kalori (kcal) değerindedir. İçeriğinde 1 gr yağ, 1.3 gr protein ve 6.5 gr karbonhidrat vardır.

Eti Tutku Bisküvi Kaç Kalori?

10 gr ağırlığında 1 adet eti tutku bisküvi kalorisine baktığımızda kalori değerinin yaklaşık olarak 50 kcal değerinde olduğu görülmektedir. 1 adet eti tutku bisküvi içeriğinde 2.8 gr yağ, 0.5 gr protein ve 7 gr karbonhidrat bulunur.

Ülker Biskrem Bisküvi Kaç Kalori?

pötibör bisküvi kaç kalori
pötibör bisküvi kaç kalori

10 gr ağırlığında 1 adet ülker biskrem bisküvi kalorisi incelendiğinde ise kalori değerinin yaklaşık olarak 48 kcal değerinde olduğu görülmektedir. 1 adet ülker biskrem bisküvi içeriğinde 2.5 gr yağ, 0.49 gr protein ve 6.6 gr karbonhidrat bulunmaktadır.

Ülker Kremalı Sandviç Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr ülker kremalı sandviç bisküvi yaklaşık olarak 490 kalori (kcal) enerji değerine sahiptir. 100 gr ülker kremalı sandviç bisküvi içeriğinde bulunan besin değerleri 20 gr yağ, 5 gr protein ve 70 gr karbonhidrat şeklinde sıralanmaktadır.

Eti Burçak Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr eti burçak klasik bisküvi ortalama kalori değeri 450 (kcal) olarak belirlenmiştir. İçeriğindeki besin değerleri ise yağ miktarı 18 gram, protein miktarı 7 gram ve karbonhidrat miktarı 72 gram olarak hesaplanmıştır.

Torku Kremalı Bisküvi Kaç Kalori?

ülker bisküvi kaç kalori
ülker bisküvi kaç kalori

Torku kremalı bisküvi kalorisine bakalım şimdi de… 100 gr torku kremalı bisküvi ortalama kalori değeri 510 (kcal) olarak belirlenmiştir. 100 gr torku bisküvi içeriğindeki besin değerleri ise yağ miktarı 23 gram, protein miktarı 5 gram ve karbonhidrat miktarı 69 gram olarak hesaplanmıştır.

Eti Kakaolu Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr eti kakaolu bisküvi kalorisi incelendiğinde ortalama kalori değerinin 425 (kcal) olduğu görülmektedir. İçeriğindeki besin değerleri ise 16 gr yağ, 7 gr protein ve 75 gr karbonhidrat şeklinde hesaplanmaktadır.

Eti Form Yulaflı Bisküvi Kaç Kalori?

45 gram ağırlığında 1 paket eti form bisküvi yaklaşık olarak 150 kalori (kcal) değerinde enerji ihtiva eder. 1 paket eti form içerindeki besin değerleri 4 gr yağ, 3.5 gr protein ve 33 gr karbonhidrat olarak belirlenmiştir.

Ülker Hanımeller Bisküvi Kaç Kalori?

bisküvi kalorisi
bisküvi kalorisi

100 gr ülker hanımeller bisküvi kalori değeri olarak incelendiğinde yaklaşık olarak 430 kalori (kcal) enerji içerdiği görülmektedir. 100 gr hanımeller bisküvi içeriğinde bulunan besin değerleri 18 gr yağ, 4 gr protein ve 63 gr karbonhidrat olarak hesaplanmıştır.

Eti Burçak Sütlü Kremalı Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr eti burçak sütlü kremalı bisküvi ortalama olarak 485 kalori değerindedir. İçeriğinde 23 gr yağ, 6 gr protein ve 65 gr karbonhidrat bulunur.

Eti Finger Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr eti finger bisküvi 440 kalori (kcal) değerinde enerji içerir. 100 gr eti finger bisküvinin sahip olduğu besin değerleri miktarı ise 14 gr yağ, 6 gr protein ve 76 gr karbonhidrat olarak sıralanmaktadır.

Eti Negro Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr eti negro bisküvi kalori değeri olarak araştırıldığında yaklaşık kalori değerinin 480 (kcal) olduğu görülmektedir. 100 gr eti negro bisküvi içeriğinde bulunan besin değerleri 22 gr yağ, 7 gr protein ve 62 gr karbonhidrat olarak belirlenmiştir.

Ülker İkram Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr ülker ikram bisküvi kalorisi 485 kalori olarak hesaplanmıştır. İçeriğinde 21 gr yağ, 7 gr protein ve 63 gr karbonhidrat bulunmaktadır.

Ülker Çizi Peynirli Bisküvi Kaç Kalori?

15 gr ağırlığında 1 porsiyon çizi peynirli bisküvi kalorisi incelendiğinde yaklaşık olarak 70 kalori değerinde olduğu görülmektedir. İçeriğinde 3 gr yağ, 1 gr protein ve 9 gr karbonhidrat bulunmaktadır.

100 gr çizi peynirli bisküvi kalorisi ise ortalama olarak 450 kalori değerindedir. İçeriğindeki besin değerleri sırlamasında 20 gr yağ, 6 gr protein ve 62 gr karbonhidrat vardır.

Ülker Saklıköy Bisküvi Kaç Kalori?

100 gr ülker saklıköy bisküvi yaklaşık olarak 475 kalori olarak hesaplanmıştır. İçeriğinde sahip olduğu besin değerleri ise 19 gr yağ, 8 gr protein ve 65 gr karbonhidrat olarak hesaplanmıştır.

Ülker Taç Kraker Bisküvi Kaç Kalori?

15 gr ağırlığında 1 paket taç kraker bisküvi kalorisi incelendiğinde 67 kalori (kcal) olduğu görülmektedir. 15 gr taç kraker bisküvi içeriğinde 2.4 gr yağ, 1 gr protein ve 10 gr karbonhidrat bulunmaktadır.

Oreo Bisküvi Kaç Kalori?

11 gr ağırlığında olan 1 adet oreo bisküvi kalorisine bakalım şimdi de… 1 adet oreo bisküvi yaklaşık olarak 54 kalori değerinde enerji içermektedir. 1 adet oreo bisküvi içeriğindeki besin değerleri 2 gr yağ, 0.5 gr protein ve 7.7 gr karbonhidrat şeklinde sıralanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here